Zorgeloze zomer planten

Agave americana (honderdjarige Aloë) kent aloude bekende cultivars als ‘Aureovariegata’, ‘Argenteomarginata’ maar ook nieuwe, kleinere soorten als A. stricta, A ‘Dhaka Zulu’ of ‘Amigo Jambo’.

Eucalyptus (gomboom) komt in diverse soorten voor die verschillen in winterhardheid en groeisnelheid. Meest voorkomende is de E. gunnii ‘Azura’. 

Aeonium wordt aangeboden in enkele soorten. A. arborescens ‘Atropurpureum’ is de meest bekende, vooral door zijn mooie donker purperrode rozetten, waar de cultivarnaam naar verwijst. 

Jadeplant komt voor in veel verschillende soorten. De kleine vetachtige bladeren zijn kenmerkend. Meest voorkomend zijn Crassula ovata, Crassula ‘Horntree’, C. ‘Sunset’ en Crassula ‘Golum’. 

Verzorgingstips;
• Planten voor een Zorgeloze Zomertijd kunnen allemaal volle zon hebben.
• De aarde moet vocht goed kunnen afvoeren, gebruik bij potten geen schotels.
• Zuinig bewateren, de kluit mag steeds indrogen tussen gietbeurten.
• Agave, Aeonium en jadeplant overwinteren liever binnen, Eucalyptus kan enige graden vorst verdragen.

Styling Elize Eveleens – Klimprodukties

Meer Blog berichten

De bloem van de maand maart is een echte voorbode van het voorjaar. Echter heeft deze bloem wat narcistische trekjes.
Wat bloeit er in februari voor in een seizoen boeket. Buiten is het kaal maar binnen willen we bloemen! Ontdek onze februari bloem...
Mooi Anders Bloemen is vanaf vandaag reregistered bij SKAL. We verkopen al jaren Biologische bloemen. Maar nu mogen we het ook overal noemen en bekend maken.

Gerelateerde producten

Je kunt ieder abonnement afsluiten voor een ander. Maar met dit cadeau abonnement bepaal je van te voren het aantal boeketten wat geleverd word maar betaal je in één keer.

24.9534.95

Per week kan het verschillen welke Narcissen er in het boeket zitten. Maar het is altijd een feest wanneer ze open komen! Het kan zijn dat bij verse narcissen nog geen één bloem te zien is. Bij andere soorten zoals tros narcissen horen er juist al een paar gesprongen te zijn.

24.95

Een boeket met natuurlijk gekweekte bloemen. Al het moois wat de natuur te bieden heeft binden we bij elkaar tot een fraai boeket. Vers uit de buitenlucht, bezorgt in Amsterdam.

25.0050.00