Workshops na de zomerstop

13 juli 2022

We gaan straks een paar weken dicht voor onze zomervakantie. Maar daarna staan er weer workshops op de planning!

Vanaf september staan er weer workshops in de agenda. Boek nu alvast je plekje wand de inschrijvingen gaan hard. Hieronder een lijst met aankomende workshops.

Geen paniek! als er al een workshop vol is. Je kunt je inschrijven voor de wachtlijst of wacht de volgende mail af wanneer er weer nieuwe workshops bij zijn gepland. Wanneer een workshop vol is plannen we vaak kort daarop nieuwe workshops.

  • Kokedama
     25 januari 2024
     20:00 - 22:00

Zin in een leuke creatieve activiteit? Kom dan langs en leer de kunst van kokedama! Een variant van bonsai, kokedama is de Japanse kunst van het maken van potloze planten met behulp van een uniek grondmengsel, mos en touw. De workshop behandelt de oorsprong van kokedama, plant- en grondmengsels, wikkelmogelijkheden, mos en nazorg. Kies een (meer…)


  • Voorjaars boeketten
     26 januari 2024
     20:00 - 22:00

De naam van deze interactieve workshop zegt het al: de basis van bloemschikken voor thuis. Verschillende soorten styling, combinaties en kleurstellingen worden gedemonstreerd.


Tot €50 korting op de strippen kaart

Wil je aankomend seizoen 5 of 10 workshops voor 1 of meerdere personen aanschaffen? Koop dan een strippenkaart en krijg tot wel €50 korting in de maand augustus.