Van ruilen komt geen huilen; 2 juni planten ruil dag

Kleding en speelgoed worden onder het mom van milieubewuster en duurzamer al jaren geruild, maar volgens mij is er meer om groen mee om te gaan. Planten bijvoorbeeld!

Kleding en speelgoed worden onder het mom van milieubewuster en duurzamer al jaren geruild, maar volgens mij is er meer om groen mee om te gaan. Planten bijvoorbeeld! Daarom organiseer ik op 2 juni een planten ruil dag.

Zelf heb ik planten gestekt en opgekweekt voor dit leuke evenement, maar ik hoop ook heel veel van jullie bijzondere planten tegen te komen! Ruilen van je planten kan dan ook niet alleen met mij, maar ook met bezoekers onderling.

Kijken, ruilen, maar misschien ook gewoon uit onze unieke collectie kopen? Zet 2 juni maar alvast in je agenda, want het kan allemaal. Een leuk extra’tje: meld je aan voor de planten ruil dag en ontvang 10% op elke plant die je koopt.

Excuses, de kaartverkoop voor dit event is gesloten, omdat het event reeds verlopen is.


Meer Blog berichten

Wat bloeit er in februari voor in een seizoen boeket. Buiten is het kaal maar binnen willen we bloemen! Ontdek onze februari bloem...
Mooi Anders Bloemen is vanaf vandaag reregistered bij SKAL. We verkopen al jaren Biologische bloemen. Maar nu mogen we het ook overal noemen en bekend maken.
Biologische voorjaarsbollen om gifvrij het voorjaar in huis te halen. Zet ze in de tuin of balkon om wat kleur aan de donkere dagen te geven.

Gerelateerde producten

+1 dag levertijd, omdat we de bloemen vers voor je bestellen. In dit boeket verwerken we rozen. De hartvormige blaadjes staan voor liefde en vertrouwen en de doornen geven aan dat de liefde niet altijd over rozen gaat. lees meer

29.9539.95

Iedere week ontwerpen ik een nieuw boeket. Dit boeket is gemaakt van duurzame bloemen en past bij het seizoen. Kies hier de maat die je wil! Op de foto is een boeket van €35 te zien. Let op, dit boeket verandert dit jaargetijde aanzienlijk wanneer alle bloemen open komen.

25.0075.00